O femei și un bărbat, găsiți morți într-un imobil din Baia Mare. Polițiștii fac cercetări
În urma unei sesizări despre faptul că într-un imobil din municipiul Baia Mare s-ar afla două persoane decedate, astăzi, 9 februarie, polițiștii s-au deplasat de îndată la fața locului în vederea documentării aspectelor sesizate.
S-a constituit echipă complexă de cercetare, iar specialiști din cadrul Serviciului de Investigații Criminale și criminaliști au demarat activități specifice în vederea stabilirii circumstanțelor și împrejurărilor în care au decedat cele două persoane, un bărbat și o femeie.
La examinarea exterioară a cadavrelor nu au fost constatate urme de violență iar din datele și informațiile obținute până în prezent nu ar fi suspiciuni cu privire la decesul acestora.
Cadavrele au fost transportate la morga spitalului in vederea efectuării necropsiei și stabilirii cu exactitate a cauzei morții.
BAIA MARE TV
Conținutul publicat pe BaiaMareTV.ro este protejat de legislația privind drepturile de autor. Copierea sau distribuirea materialelor fără citarea sursei și inserarea unui link activ către articolul original este interzisă. Materialele preluate de la alte publicații, instituții sau agenții sunt menționate ca atare în cuprinsul articolului.
📩 Comunicatele de presă și informațiile de interes public pot fi transmise redacției la: contact@baiamaretv.ro




