Un tablou electric de la parterul unui bloc a luat foc
Panică azi în Baia Mare. La tabloul electric al unui bloc de locuinte din Baia Mare a izbucnit un incendiu. La faţa locului s-a deplasat Detasamentul Baia Mare cu 2 echipaje şi o descarcerare. Incendiul a fost lichidat, din fericire nu sunt victime şi nici persoane evacuate. Fumul de pe casa scării a fost evacuat.
Două persoane vor fi transportate la spital fiind uşor intoxicate cu fum.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_lossless,ret_img,w_1600,h_900/https://baiamaretv.ro/wp-content/uploads/2022/11/WhatsApp-Image-2022-11-17-at-12.35.36.jpeg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_lossless,ret_img,w_1600,h_900/https://baiamaretv.ro/wp-content/uploads/2022/11/WhatsApp-Image-2022-11-17-at-12.35.37.jpeg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_lossless,ret_img,w_1600,h_900/https://baiamaretv.ro/wp-content/uploads/2022/11/WhatsApp-Image-2022-11-17-at-12.35.37-1.jpeg)